Villa Maria Mielno
Dorośli:
Dzieci:
Ages of children:
Uzyskaj ceny w czasie rzeczywistym i opcje pokoi dla wybranych dat.
Przegląd
Hotelu Villa Maria Mielno jest usytuowany tylko 500 m od od Plaży Unieście i oferuje słoneczny taras i miejsce na piknik. Hotel znajduje się 2 km od dworca kolejowego Mielno i w małej odległości od Kościoła Matek Bożej Gwiazd Mórz w Unieściu.
Lokalizacja
Od Plaży Mielno ten hotel dzieli prawie 25 min piechotą. Wygodny obiekt noclegowy jest usytuowany 4 km od Jamna.
Transport
Przystanek autobusowy Uniescie Bar Opty jest położony w malej odległości od wygodnego hotelu.
Atrakcje w pobliżu
Villa Maria Mielno jest usytuowany prawie 30 min spacerem od Pomnika Morsa w Mielnie.
Pokoje
Posiadają również prywatne łazienki.
Gastronomia
Podczas pobytu w obiekcie goście mogą wybierać spośród pobliskich lokali gastronomicznych, takich jak restauracja Smazalnia Przystań T. Stempiński, w prawie 100 m, czy restauracja Opty w odległości 8 min spacerem.
Pokoje & Dostępność
Studio
Pokój Dwuosobowy typu Economy
Pokój Dwuosobowy typu Economy
Pokój rodzinny z prywatną łazienką
Apartament z 2 sypialniami
Udogodnienia
Usługi
- Transfer (dodatkowo płatny)
Gastronomia
- Stoły piknikowe
Spa i rekreacja
- Plaża
- Park wodny
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
Udogodnienia
Usługi
- Transfer (dodatkowo płatny)
Gastronomia
- Stoły piknikowe
Spa i rekreacja
- Plaża
- Park wodny
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
Ogólne
- Całkowity zakaz palenia
- Darmowy parking
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Gaśnice
- Klucz
Udogodnienia dla dzieci
- Łóżeczka dla dzieci
- Gry planszowe
- Menu dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
Atrakcje
- Piesza turystyka
- Jazda konna
- Jazda na rowerze
- Badminton
- Wędkowanie
Udogodnienia w pokoju
- Taras
- Meble ogrodowe
Atrakcje turystyczne w Mielno (Koszalin)
Atrakcje turystyczne w Mielno (Koszalin)
Lokalne atrakcje
- 2.3 km 1.4 mi Mielno Train Station
- 2.4 km 1.5 mi Centrum miasta
Opcje gastronomiczne
- 120 m 394 ft Słodka Przystań
- 220 m 722 ft Kawiarenka Ciekawa
- 240 m 787 ft Róża Wiatrów
- 260 m 853 ft Stella Caffe
- 270 m 886 ft Villa Stella Spa
Najczęściej zadawane pytania
"Czy hotel Villa Maria Mielno oferuje bezpłatne miejsca parkingowe?"
Tak, w hotelu Villa Maria Mielno jest parking za darmo.
"Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu hotelu Villa Maria Mielno?"
Podczas pobytu w hotelu Villa Maria Mielno goście mogą zwiedzić Plażę Mielno i Jamno, zlokalizowane prawie 25 min spacerem i 4 km odpowiednio.
"Czy zwierzęta są dozwolone w hotelu Villa Maria Mielno?"
Tak, hotel Villa Maria Mielno jest przyjazny dla zwierząt. Chociaż zalecamy naszym gościom zadzwonić z wyprzedzeniem w celu potwierdzenia.